ATP trka za Torino 2026

Ko se još može kvalifikovati za Torino →

Nitto ATP Finals, Inalpi Arena, Torino, 15. nov 2026. do 22. nov 2026.. Prvih 8 u Trci se kvalifikuje; pošto Jannik Sinner ne igra, granica se pomera za jedno mesto. Poredak na dan rang liste od 26. okt 2026..

#IgračDrž.Bodoviprema granici za plasmanStatus
1Alexander ZverevGER9.150+5.991Kvalifikovan
2Jannik SinnerITA7.950–Ispao
3Carlos AlcarazESP4.600+1.441Kvalifikovan
4Ben SheltonUSA4.480+1.321Kvalifikovan
5Daniil MedvedevRUS3.660+501U
6Flavio CobolliITA3.640+481U
7Arthur FilsFRA3.425+266U
8Frances TiafoeUSA3.380+221U
9Rafael JodarESP3.159granicaU
10Alex de MinaurAUS2.880-279Sledeći na redu
11Novak DjokovicSRB2.840-319Sledeći na redu
12Taylor FritzUSA2.685-474
13Tommy PaulUSA2.675-484
14Jakub MensikCZE2.495-664
15Felix Auger-AliassimeCAN2.465-694
16Alejandro Davidovich FokinaESP2.450-709
17Brandon NakashimaUSA2.350-809
18Jiri LeheckaCZE2.250-909
19Francisco CerundoloARG2.210-949
20Luciano DarderiITA2.150-1.009
21Andrey RublevRUS2.075-1.084
22Learner TienUSA2.045-1.114
23Casper RuudNOR1.985-1.174
24Karen KhachanovRUS1.930-1.229
25Alexander BublikKAZ1.875-1.284
26Alexander BlockxBEL1.640-1.519
27Hubert HurkaczPOL1.575-1.584
28Lorenzo MusettiITA1.545-1.614
29Tomas Martin EtcheverryARG1.525-1.634
30Alejandro TabiloCHI1.515-1.644

Kvalifikovan: mesto potvrđeno. Unutra: trenutno iznad granice. Prvi na čekanju: dva igrača odmah ispod granice, prvi koji ulaze ako neko odustane. Status kvalifikacija proveren 25. okt 2026..