ATP Torino Yarışı (Race to Turin) 2026

Torino için hâlâ kimler kalifiye olabilir →

Nitto ATP Finals, Inalpi Arena, Torino, 15 Kas 2026 - 22 Kas 2026. Race'teki ilk 8 katılım hakkı kazanır; Jannik Sinner dışarıda olduğundan sınır bir sıra aşağı kayar. 26 Eki 2026 sıralama haftasına göre sıralama.

#OyuncuÜlkePuanbaraja karşıDurum
1Alexander ZverevGER9.150+5.991Katılım hakkı kazandı
2Jannik SinnerITA7.950–Dışarıda
3Carlos AlcarazESP4.600+1.441Katılım hakkı kazandı
4Ben SheltonUSA4.480+1.321Katılım hakkı kazandı
5Daniil MedvedevRUS3.660+501İçinde
6Flavio CobolliITA3.640+481İçinde
7Arthur FilsFRA3.425+266İçinde
8Frances TiafoeUSA3.380+221İçinde
9Rafael JodarESP3.159barajİçinde
10Alex de MinaurAUS2.880-279Sıradaki oyuncular
11Novak DjokovicSRB2.840-319Sıradaki oyuncular
12Taylor FritzUSA2.685-474
13Tommy PaulUSA2.675-484
14Jakub MensikCZE2.495-664
15Felix Auger-AliassimeCAN2.465-694
16Alejandro Davidovich FokinaESP2.450-709
17Brandon NakashimaUSA2.350-809
18Jiri LeheckaCZE2.250-909
19Francisco CerundoloARG2.210-949
20Luciano DarderiITA2.150-1.009
21Andrey RublevRUS2.075-1.084
22Learner TienUSA2.045-1.114
23Casper RuudNOR1.985-1.174
24Karen KhachanovRUS1.930-1.229
25Alexander BublikKAZ1.875-1.284
26Alexander BlockxBEL1.640-1.519
27Hubert HurkaczPOL1.575-1.584
28Lorenzo MusettiITA1.545-1.614
29Tomas Martin EtcheverryARG1.525-1.634
30Alejandro TabiloCHI1.515-1.644

Katılım hakkı kazandı: yer kesinleşti. İçeride: bugün sınırın içinde. Sıradaki: sınırın hemen altındaki iki oyuncu, biri çekilirse ilk giren onlar olur. Katılım durumu 25 Eki 2026 tarihinde kontrol edildi.